A megye képviselői után a szombathelyi városatyák is elfogadták a Savaria Szimfonikus zenekar vezetésére Mérei Tamás pályázatát. Nincs könnyű helyzetben az új igazgató, hisz kevesebb támogatásra, valamint a korábbinál kevesebb fellépésre számíthat a zenekar. A szimfonikusoknak – a direktor szerint - konkurenciát jelent a Weöres Sándor színház is. Ezért nyitniuk kell a közönség felé, és ha a szombathelyiek nem mennek be a Bartók terembe, akkor a zenekarnak kell kimennie az emberek közé – mondta Mérei Tamás.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!