Közel 53 millió forintot nyert el három vasi település, Körmend, Püspökmolnári és Magyarlak. A Rába-parti Fórum Egyesület azért jött létre, hogy a települések együtt pályázhassanak a többi között a térség turizmusának fejlesztésére. Magyarlakon, 26 millió forintból egy kalandparkot építenek, a munkálatok egy-két hónapon belül elkezdődhetnek. Körmenden, a Rába parton kikötőfejlesztésre fordítják az elnyert pénzt, míg Püspökmolnáriban a közel 4 millió forintból egy esőbeállót építenek majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!