Súlyos baleset Söpténél

Tart a műszaki mentés, gázpalackokat szállított a balesetet szenvedett teherautó. Még mindig teljes az útzár Söpte után a Csepreg felé vezető úton. Nemsokkal 11 óra előtt történt ott baleset, egy teherautó ütközött személygépkocsival. A gépjárműbe szorult sérültet a tűzoltók már kiszabadították, a mentők pedig lábszártöréssel kórházba vitték. A teherautó szállítmánya a baleset következtében az útra borult, a nitrogént és oxigént tartalmazó palackokat elszállítják a helyszínről. A műszaki mentés még órákig eltarthat, addig Acsád illetve Salköveskút irányába terelik el a forgalmat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek