A nemrég bevezetett bolognai rendszert és az előző főiskolai oktatási szisztémát hasonlították össze a germanisztikai tanszék hallgatói és előadói. A Savaria Egyetemi Központban tegnap kezdődött és ma véget érő fórumon többek között az is elhangzott, hogy míg a régi rendszerben négy év után általános iskolai tanári végzettséget kaptak a főiskolások, addig az egyetemi rendszerben a három év alapképzés után még nincs joguk tanítani a végzősöknek. Dr. Pólay Veronika docens elmondta, hogy az új képzésben a tananyag is megváltozott.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!