Magyar oktatás Ausztriában

Magyartanároknak rendeznek továbbképzést Oberpullendorfban. A programot, amelyen Burgenlandból 22 oktató vesz részt, a magyar szakminisztérium finanszírozza, az oktatási tematikát pedig a helyi gimnázium és a Nyugat-Magyarországi Egyetem közösen dolgozta ki. A 3 éves programnak idén tavasszal rendezik az első részét, de jövőre és 2010-ben is lesz hasonló találkozó. Most 22-en vesznek részt a szemináriumon: tanítók, magyartanárok és gimnáziumi oktatók együtt csiszolhatják tanítási módszereiket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek