A veszélyes Ausztria

A legtöbb Vas megyei Ausztriába jár síelni, és itt történik a magyar síbalesetek zöme is. A külföldön síelő és balesetet szenvedő magyarok 65 százalékát Ausztriában éri baj – áll elemzésében az Allianz Biztosító. A második helyen egyébként Franciaország van. Az orvosi ellátást igénylő baleseteknél a legkisebb kár 300 euró, de akár 10 ezret is fizethetünk az orvosi ellátásért, amely nem kevés, ha a sérültnek magának kell kifizetnie. Az Allianznál ebben a szezonban 22 ezren vásároltak speciális sí biztosítást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek