A hónap végéig kérhetik még a vizitdíj kompenzációt

Meghosszabbították a határidőt, ami eredetileg decemberben lejárt. A döntés szerint így március 31-ig igényelhetik az önkormányzattól a szombathelyi felnőtt háziorvosok, gyermekorvosok és fogorvosok az egy havi vizitdíj-kompenzációt. A városatyák ugyanis nem akarják, hogy az orvosoknak tavaly elkülönített pénz visszakerüljön az önkormányzathoz. Mintegy 50 praxist érint a pénzügyi segítség, amivel átlagosan 100 - 200 ezer forinthoz juthat egy-egy orvos. Ezt a pénzt működésre és műszerek beszerzésére fordíthatják.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek