Elkészül a Belsikátor

Március 31-ére tolódott a Belsikátor átadása. Az itt lévő üzleteket az önkormányzat még 2007-ben értékesítette azzal a feltétellel, hogy a tulajdonosok vállalják azok korszerűsítését. Nemcsak homlokzati felújításról van szó, hanem szociális helyiségek kialakításáról is a belső térben. A munkák befejezésének eredeti határideje január 5-én lejárt, de a felújítás még tart. Az építtetők március 31-ig kértek türelmet az önkormányzattól. A bizottságok és a közgyűlés pozitívan bírálta el a kérelmet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek