Áradnak a vasi folyók

Nem okoz különösebb gondot a rendkívül sok eső a vasi folyókon. Mint azt Nádor Istvántól a Nyugat – dunántúli környezetvédelmi és Vízügyi igazgatóság vezetőjétől megtudtuk, ugyan jelentősen megemelkedett a folyók vízszintje, de készültséget még nem kellett elrendelni. Tegnap délután a Vízügyi igazgatóság arról tájékoztatta rádiónkat, hogy elsősorban a Répcén kell számítani nagyobb árhullámra, ezért Bő, Gór és Chernelházadamonya térségében számíthatunk kisebb elöntésekre, a többi folyónkon a vízszintemelkedésen kívül különösebb probléma egyelőre nem jelentkezik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek