Sok a kátyú a vasi utakon

Nagyon sok kátyú keletkezett az idei télen Vas megyében, jelentősen több mint korábban. A csapadékos időjárás, valamint az erős fagy miatt romlott meg ennyire az útburkolat. Azonban a tartós javításra még mindig nincs lehetősége a Magyar Közút munkatársainak, mivel továbbra is sok a csapadék, és így csak ideiglenesen tudják az utakon keletkezett lyukakat eltüntetni, hogy csökkentsék a megyei útjain a balesetveszélyt. Azonban, ahol sok ilyen hiba van, ott korlátozó táblákat is kihelyeznek a biztonságos közlekedés érdekében – hívta fel a figyelmet Szakács Gábor területi referenstől. Az egyik ilyen rész a 86-os főút Szombathely és Petőfi telep közötti szakasz is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek