Kollégiumfejlesztés Szentgotthárdon

Pályázati pénzből fejlesztik a szentgotthárdi kollégiumot. A III. Béla Szakképző Iskola kollégiuma tavaly közel két és félmillió forintból vásárolt számítógépeket és kerékpárokat, most pedig több mint másfél millió forintból filmklubot és kreatív szakkört hoztak létre, a pénzből ezeket szerelték fel. Az összeget az Oktatásért Közalapítvány Pályázatán nyerték el. Hatszázezer forintból új konditerme is lesz a diákoknak. Bartakovics Andrea, kollégiumi vezető rádiónknak elmondta: az intézmény folyamatosan pályázik felújításra is, ehhez egyelőre nem kaptak nagyobb támogatást. A kollégium minden pályázati lehetőséget megragad.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek