Felül akarják vizsgálni a közbeszerzési rendeletet

A Fidesz szerint Szombathelyen felül kell vizsgálni a közbeszerzési rendeletet. Ennek oka, hogy sokkal nagyobb szerephez juthassanak a helyi kis- és középvállalkozások az idén induló beruházásoknál - hangzott el a napokban a Fidesz-sajtótájékoztatón. Marton Zsolt frakcióvezető arra hívta fel a cégek figyelmét, hogy minél nagyobb számban pályázzanak az iskolák, óvodák és orvosi rendelők felújítására. A Fidesz-frakció azt tervezi, hogy több csatornán is eljuttatja a közbeszerzési pályázati felhívásokat a vállalkozókhoz, és a következő közgyűléseken további könnyítéseket terjesztenek be a helyi cégek fennmaradása érdekében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek