Bírósági döntés a túlóradíjról

A bíróság szerint nem kell visszafizetni a tűzoltóknak a túlóradíjukat. Mint ismert, tavaly szeptemberben a szombathelyi tűzoltók pert nyertek munkáltatójukkal szemben, és így 68 lánglovagnak ki kellett fizetni az elmaradt túlóradíját. A tűzoltóság szerint azonban hiba történt a számításban, így több mint a dupláját fizették ki a munkatársaknak. Emiatt álltak újra bíróság előtt a peres felek. A mostani bírói döntés értelmében azonban a munkáltatónak lett volna ideje vitatni a megítélt összeget még a korábbi ítélethirdetés előtt, de ezt nem tette meg. Így most elutasították a perújítási kérelmet, de a döntés még nem jogerős.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek