Szentgotthárdon visszaálltak az ötnapos munkarendre. Piaci bevezetése óta több mint 75 000 megrendelés érkezett Európa-szerte az új Opel Insigniára, a 2009-es Európai Év Autójára. A megnövekedett igények kielégítésére az eisenachi Corsa gyár, illetve az Insignia számára is benzines motorokat gyártó szentgotthárdi üzem visszaállt az ötnapos munkarendre. Kovács Tamás, a General Motors Magyarország ügyvezetője kiemelte: "A németországi példa alapján véleményünk szerint idehaza is kedvezően hatna a gépjárműpiacra egy kormányzati segítséggel létrejövő autócsere program, amely az idősebb, környezetszennyező gépjárműpark lecserélését ösztönözné."
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!