Elkezdődött a pollenszezon - közepes a koncentráció Szombathelyen. Bár sokan még az influenza-fertőzéssel viaskodnak, másoknak már a pollenallergiájuk miatt kell a szakorvoshoz menniük. Az átmeneti tavaszias idő hatására a három legkorábbi allergén növény, a mogyoró, az éger és a tiszafa is elkezdett virágozni február első hetében, ezzel országszerte elkezdődött a pollenszezon. A mogyoró pollenjét Szombathelyen és Zalaegerszegen már közepes koncentrációban regisztrálták, mely az érzékeny betegeknél tünetet okozhat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!