Baleset szemtanúit keresik

A Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya baleset körülményeinek tisztázása érdekében szemtanúk jelentkezését várja. Március 12-én 16.15 óra körüli időben a 86-os főúton, a Zanati felüljáró szakaszán Szombathely felől Nemesbőd irányába haladt egy fehér színű gépkocsi, amely a dupla záróvonalat átlépte, áttért a szemközti sávba, és érintőlegesen ütközött a szemből érkező Ford Fiesta személygépkocsival. Ezután a fehér színű gépkocsi megállás nélkül továbbhajtott.

A rendőrség kéri azok jelentkezését, akik a balesetet látták, vagy ebben az időben olyan fehér színű gépkocsival találkoztak, amelynek bal eleje és oldala sérült volt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek