A pénz folyósításának határideje március 15-e lenne, ám ez vasárnap, így az azt megelőző utolsó munkanapon, március 13-án kapják kézhez az igényelt összeget a hallgatók. A diákok a februári és márciusi diákhitelt kapják most meg, illetve egy összegű igénylés esetén az egész félévre vonatkozó pénzt. A Nyugat Magyarországi Egyetem három karán kb. 1200-an igényeltek diákhitelt ebben a félévben - tájékoztatott Márkus Attila tanulmányi osztályvezető. Az elmúlt időszakban egy komolyabb változás történt a hitelezés rendszerében: a jelenlegi nehéz gazdasági helyzetben a rászoruló hallgatók kérvényezhetik az egy havi összeg 50 ezerről 60 ezer forintra emelését.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!