A keresztféléves képzésben részt vett hallgatók ma délelőtt 11 órakor vették át oklevelüket a Savaria Egyetemi Központban. A záróvizsgára jelentkezett 219 hallgatóból 72-en kapnak most oklevelet, a többieknek még teljesíteniük kell nyelvvizsga köztelezettségüket - tájékoztatott dr. Czetter Ibolya rektorhelyettes. Az utóbbi években egyre égetőbb probléma a megfelelő szintű nyelvvizsga megszerzése, ennek érdekében az Egyetem várhatóan nyelvtanfolyami lehetőséget biztosít a hallgatóknak - tette hozzá a rektorhelyettes.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!