Nincs tömeges orvos elvándorlás Szombathelyen

A Markusovszky Kórház elnök-vezérigazgatója cáfolta azokat a híreszteléseket, miszerint sok orvos hagyta volna el az intézményt az elmúlt időszakban, s ez komoly gondokat okozna a betegellátásban - olvasható a kórház honlapján. Dr. Lakner László kiemelte, hogy az elmúlt két évben öt orvos lépett ki a kórházból, ők külföldön dolgoznak, néhányan pedig ún. vándororvosként gyógyítanak valamelyik környező kórházban. Az intézményben most 250 orvos dolgozik, azt azonban elismerte, hogy a munka mellett kiképzett ápolókkal a nyugdíjba vonuló szakápolókat nehezen tudják pótolni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek