Megalakulásának 60. évfordulóját ünnepelte a napokban a busztársaság. Az ünnepségen elhangzott, hogy a válság miatt nem lesz leépítés a Vasi Volánnál. A jubileumi rendezvényen több kitüntetést is átadtak, az év vasi volánosa Derdák Miklós forgalmi üzletág vezető-helyettes lett. A balesetmentesen levezetett 1,5 millió kilométerért pedig két buszvezető is kapott kitüntetést. Az elmúlt évet sikerrel zárta a megye busztársasága, bár idén az év első két hónapjában kevesebben utaztak a buszokon, mint korábban. Egyébként a tervek szerint a Vasi Volán az idei évben újabb nyolc, alacsony padlózatú busz megvásárlását tervezi.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!