Rendőröket tüntettek ki

Nemzeti ünnepünk, március 15-e alkalmából Vas megyei rendőröket is magas kitüntetésekben részesültek. Sólyom László köztársasági elnök a Magyar Köztársaság Érdemrend Lovagkeresztje Katonai Tagozat kitüntetést adományozta dr. Halmosi Zsolt dandártábornoknak, rendőrségi főtanácsosnak, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének. Az igazságügyi és rendészeti miniszter rendőrségi főtanácsosi címet adományozott dr. Takáts Tibor ezredesnek, a főkapitányság rendészeti igazgatójának. A miniszter dr. Tánczi Tibor alezredes, rendőrségi főtanácsost, a főkapitányság bűnügyi igazgatóját soron kívül ezredessé léptette elő.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek