Gyenesei István délelőtt meglátogatta a répcelaki iskolát, majd találkozott a répcelaki városvezetéssel is. Az önkormányzati és sportért felelős minisztert kora délután fogadta Ipkovich György, Szombathely polgármestere, majd a miniszter látogatást tett a Szombathelyi Atlétikai Centrumban. Délután Jordán Tamás bemutatja az újonnan alapított színházat valamint a társulatot, és ezt követően Gyenesei István egy rövid sajtótájékoztató után 17 órai kezdettel lakossági fórumot tart a Tóvendéglőben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!