Ma 14 óra körül a posta alkalmazott értesítette a sárvári rendőrségi ügyeletet, hogy rablás történt az uraiújfalui postafiókban. Az eddigi adatok alapján egy bajuszos férfi tért be a postafiókba, és egy fegyvernek látszó tárgyal pénzt követelt az alkalmazottól, aki ennek eleget is tett. Ezután a rabló az épület előtt álló személygépkocsival sietősen távozott. A rendőrség a környéket lezárta, a megyei főkapitány körözési akciót rendelt el a személy felkutatására, a vasi rendőrök nagy erőkkel kezdték meg a nyomozást.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!