Tegnap délután kirabolták az uraiújfalui postát. Egy bajuszos férfi fegyvernek látszó tárggyal pénzt követelt az alkalmazottól, aki ennek eleget is tett. Ezután a rabló az épület előtt álló autóval elmenekült, a postás pedig értesítette a sárvári rendőrséget. A rendőrök azonnal körözést adtak ki az elkövető ellen, és mára el is fogták a gyanúsítottat. A főkapitányságon ma délelőtt adnak bővebb tájékoztatást az ügy felderítésének körülményeiről, valamint az elfogásban részt vett rendőröknek jutalmat adnak át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!