82 mázsa folyami keszeget telepítenek az idén állami támogatással az évtized folyójába. A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége tavaly fordult a minisztériumhoz, hogy lehetőségéhez mérten segítse a folyamatosan szennyezett Rába folyó drasztikusan lecsökkent halállományát szakszerű pótolni. A minisztérium 3 millió 800 ezer forint értékben 82 mázsa folyami keszeg telepítését hagyta jóvá, és ezt 100 százalékban finanszírozta is. Ennek részeként ma 1800 kg keszeg kerül a Rábába.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!