Kezdődik a lomtalanítás Szombathelyen

A lakosság minden évben ebben az időszakban szabadulhat meg a lakásban, háztartásban feleslegessé vált tárgyaktól. A Szova Zrt. arra kéri a lakosságot, hogy lehetőség szerint szelektálva helyezzék ki a hulladékot. Az első lomtalanítási nap március 21-én lesz a Szt. Márton utca és Thököly Imre utcáktól délre eső városrészen, melyet keletről a szentgotthárdi vasútvonal, nyugatról a Perint patak határol – mondta el rádiónknak Kiss Roland diszpécser. A szakember arról tájékoztatott, hogy leginkább a guberálók nehezítik a munkájukat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek