Ma délelőtt sajtótájékoztatón jelentették be, hogy a káldi kistérség ötmillió forintot nyert el az ivóvíz minőségének javítását célzó beruházás előkészítésére. Az öt települést magában foglaló kistérség ivóvízbázisában ugyanis olyan magas ammónia, vas, és magnántartalmat mutattak ki, amely már veszélyes az egészségre. A program során átalakítják a víztelepet és a szennyeződéstől mentesítik a hálózatot. A teljes költség 140 millió forint lesz, a most elnyert ötmillióból a munkálatok előkészítését finanszírozzák.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!