Félmillió fürdőlátogató tavaly

Több mint fél millióan voltak tavaly a sárvári fürdőben. A napokban fogadta el a fürdőváros képviselőtestülete a sárvári Gyógy- és Wellness fürdő idei üzleti tervét. A 2008-at 26 millió forint veszteséggel zárta a fürdő, egy évvel korábban ez még 126 millió forint volt. A hiány lefaragása az elmúlt évi beruházásoknak és a vendégforgalomnak köszönhető, 2008-ban 518 ezer látogatójuk volt. A fürdő 8%-os bérfejlesztésre tett javaslatot, de a sárvári képviselő-testület csak 4%-ot hagyott jóvá.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek