Levélben kért magyarázatot a Magyar Energia Hivataltól Molnár Csaba, hogy miért nem végeztek határidőre a január végi vasi és zalai áramszünet okainak kivizsgálásával – írta a Népszabadság. Vigassy Csaba a hivatal szóvivője azt mondta: a vizsgálat várhatóan napokon belül lezárul. Ennek eredményén is múlhat, kapnak-e kártérítést azok, akiknek anyagi veszteséget is okozott a tartós üzemzavar. A két megyében a magánszemélyek és a cégek összesen 56,4 millió forintos kártérítést követelnek az áramszolgáltatótól.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!