Ülésezett a Vas megyei közgyűlés

A képviselők tegnap döntöttek arról, hogy a Vas Megyei Önkormányzat osztrák partnerekkel közösen pályázik bor- és zarándokturisztikai programok megvalósítására. De szó esett többek között a hóhelyzet okozta januári áramszünetről is: akkor ki kellett költöztetni az oszkói Idősek Otthonának. Az ezzel járó 350 ezer forintos költség 70%-át a Regionális Fejlesztési Tanács vis maior keretéből igényli vissza az önkormányzat. A közgyűlés döntött arról is, hogy az Esőemberke Alapítványnak adják azt a félmillió forintot, amelyet az egyik hazai bank ajánlott fel a megyei önkormányzatnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek