Száztíz dolgozójától válik meg májusban és júniusban a szombathelyi székhelyű MÁV Vasjármű Kft. és nem kizárt, hogy további elbocsátásokra is kényszerül - mondta el az MTI-nek Szíj Péter, a társaság ügyvezető igazgatója. A megrendelések csökkenése miatt 160 dolgozót érintő csoportos létszámleépítést jelentett be a cég munkaügyi központ felé. A társaságot az ügyvezető igazgató elmondása szerint érzékenyen érintette, hogy a MÁV-nak jelentősen kevesebbet dolgoznak, a MÁV Cargo privatizációját követően pedig ez utóbbi társaságtól is alig érkezik megrendelés. Rendelésállományuk összességében a felére csökkent.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!