Dr. Halmosi Zsolt, Vas megye rendőrfőkapitánya 11 megkülönböztető jelzéssel ellátott, valamint 13 úgynevezett ügyintézői kocsi kulcsát adta át jelképesen dr. Takács Tibor rendészeti igazgatónak tegnap, a szombathelyi Székesegyház előtt. Az új autók a korábbiakat váltják, azoknak ugyanis lejárt a három évre kötött bérleti szerződése, vagy lefutották az előírt 90 ezer kilométert. A modern technikával felszerelt gépkocsikat lízingeli a rendőrség. Mivel a szükséges papírmunkát előzetesen már elvégezték, így a ceremónia után egyenesen szolgálatba állhattak a rendőrök az új autókkal.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!