Az E.ON egyszeri díjengedményt ad

Mint ismert január 27. és február 2. között Vas, Zala és Somogy megye egyes részein nem volt áram. Az áramszolgáltató sajtóközleménye szerint méltányossági alapon nyújtja az engedményt, hiszen két független jelentés, az Országos Meteorológiai Szolgálat és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem elemzése is megerősítette a rendkívüli időjárási körülmények tényét és az oszlopok megfelelő műszaki állapotát, eszerint a társaság nem tehető felelőssé a kialakult üzemzavarokért. Az E.ON az érintetteknek, attól függően, hogy mennyi ideig voltak áram nélkül, 10 és 20 ezer forint közötti engedményt utal vissza április végéig.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek