Áprilisban 334 közmunkás kezd el dolgozni az ország húsz egészségügyi intézményében. A Markusovszky kórház tizenöt ápolót választott ki a több mint negyven, érettségivel rendelkező regisztrált munkanélküliből. Ők jövő hétfőn kezdik meg a munkát a kórházban. A betanulás után az egészségügyi főiskolán elméleti, míg a kórházban gyakorlati képzést kapnak, majd szakápolói vizsgát tesznek. A közmunkások fizetését a Közmunka Tanács folyósítja, a képzési költségeket pedig az Országos Foglalkoztatási Közalapítvány állja.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!