Az MSZOSZ vasi szervezete is demonstrációra hív

A szakszervezet Vas megyei képviselete azt szeretné, ha minél többen részt vennének az április 18-ra tervezett budapesti demonstráción. Közleményük szerint radikális, de értelmes változásokra van szükség a válság tényleges kezeléséhez. Követeléseik között szerepel, hogy az áldozatvállalást a teherviselő-képesség arányában terítsék szét a társadalom különböző rétegein. Az alacsony keresetűek helyzetét pedig ne súlyosbítsák adóátrendezéssel, vagy a juttatások megnyirbálásával.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek