Nemzetközi túranapra invitál a HVSE Természetjáró Szakosztálya. A szombathelyi egyesület Sopronba hívja vasárnap a túrázni vágyókat. A résztvevők 5, 10 és 20 km-es táv között választhatnak - mondta el rádiónknak Rábai Péter, az egyesület vezetője. A vas megyeiek egyébként sokszor csatlakoznak a Kőszegi hegységen átívelő Téli gerinctúrához, ahol 18 km-es távot kell megtenni. Kedvelt kirándulóhelynek számít a Pinka szurdok is. Legközelebb, két hét múlva Szent Márton túrára várják a természetjárókat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!