A Herman Ottó Szakközépiskola már huszadik alkalommal rendezte meg a szakmai vetélkedőt, ahol a hazai versenyzők mellett horvát, szlovák és szerb tanulók mérték össze tudásukat. Ezúttal a fiúk ügyesebbnek bizonyultak a lányoknál, hiszen csokorkészítés kategóriában első helyezést ért el Vígh Tamás pöstyéni versenyző, meglepetés kategóriában Lendér Dávid budapesti tanuló, a fő téri kompozíciók közül pedig Nagy Péter szentesei tanuló alkotása nyerte el a zsűri tetszését. - tudtuk meg Beer László igazgatótól.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!