Kenutúrával, süteményversennyel és biotermékkel nyit a 13. Szent György Napi Vásár. Április 25-én és 26-án ismét Szent György Napi Vásár a Vasi Múzeumfaluban. Több száz kofa árulja majd portékáit, amelyek között bio - és natúr termékek is megtalálhatóak lesznek. Idén először süteményversenyt is hirdettek a szervezők. A szakácsoknak Vas megyére jellemző alapanyagokból kell elkészíteni az ínyencségeket, többek között a gesztenye, a káposzta és a tökmag is szóba jöhet. A vásárral egyidőben rendezik a Herényi Virágutat, ahonnan a szervezők a Perinten lehajózva, kenuval szállítják majd át az érdeklődőket. A vásáron gasztrosátor és borudvar várja majd az éhes és szomjas vendégeket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!