Nem biztos, hogy bezár a sárvári Amtek

Bár a gyár nemrég több mint 500 fős csoportos leépítésről értesítette a munkaügyi központot, a cég munkaügyi vezetője azt mondja: a leépítésről még nem született végleges döntés. A hírek szerint a fémmegmunkálással foglalkozó üzemnek folyamatosan vannak megrendelései, így csupán a termelés racionalizálását és áthelyezését jelenti a sárvári üzem bezárása - olvasható város honlapján. A felmondásra váró dolgozók közül százhetvenen sárváriak, a többiek a környező településen élnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek