Közmunkában felújított lakás

Közmunkások újították fel a szombathelyi bérlakást. Ma délelőtt adták át a Söptei u. 36. szám alatt található ingatlant, amely az első olyan komplett önkormányzati bérlakás, amelyet a Savaria Rehab Team Kht-nél dolgozó közcélú munkások újítottak fel. A kivitelezés egyébként az „Út a munkához” országos közfoglalkoztatási program keretében valósult meg. A programban részt vevő tartós munkanélküliek a közintézményekben karbantartási munkákat látnak el, ezen kívül parkgondozással, fűnyírással is foglalkoznak – mondta el rádiónknak Horváth Olga a Savaria Rehab Team vezetője. Ezek az emberek lehetőséget kapnak arra, hogy munkatapasztalatot szerezzenek és könnyebben illeszkedjenek vissza a munka világába.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek