Kivágják a balesetveszélyes fákat

A húsvéti ünnepek után kezdik meg a Gyöngyös patak Vásárcsarnok és Kaszinó közti mederszakaszán a veszélyes fák kivágását. A vízügyi igazgatóság megbízásából egy ötfős brigád végzi el a munkát. A Gyöngyös Gayer-park menti belterületi szakaszán nyolc éger- és akácfát vágnak ki jövő héten a munkások. Elsősorban az idős, elkorhadt példányokat jelölték ki a vízügy munkatársai, olyanokat, amelyek veszélyt jelenthetnek az arra sétálókra, vagy a járművekre. Legutóbb négy éve ritkították ezen a szakaszon a faállományt. A folyamatosan öregedő és korhadó növények azóta már többször okoztak balesetveszélyes helyzetet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek