Holokauszt emléknap Szombathelyen

2001-től minden évben április 16-án tartják a holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapját, fővárosi és vidéki megemlékezésekkel. A vasi megyeszékhelyen a Savaria mozi aulájában megnézhetik újra a Csend és borzalom című kiállítást, amellyel a Vas megyei áldozatokra emlékeznek. A megemlékezés napján negyed háromkor rövidfilmeket nézhetnek meg a Keleti erődítmény kényszermunkásainak szenvedéseiről és sorsáról, majd fél ötkor levetítik a Vicente Amorim rendezte Good című filmet is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek