Lezárult a nyomozás, az ügyészség előtt a kőszegi posztógyár ügye. A város egyetlen ipari műemlékét, a több mint 100 éve épült posztógyár hatezer négyzetméteres épületét, tavaly egy nap alatt dózerolták le. Az ügyben akkor nyomozást kezdeményezett a kőszegi rendőrség. Több mint egy év elteltével, most hét, vas megyei embert gyanúsítanak az ügyben a többi között műemlékrongálással, valamint közokirat hamisítással. A rendőrség a kőszegi ügyészségnek most egy közel ötezer oldalas nyomozati anyagot adott át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!