Harminckettedik alkalommal rendezték meg a magyarországi és határon túli diákírók és diákköltők találkozóját a Rába-parti városban. Az irodalmi pályázatra idén 420 pályaművet küldtek be a középiskolás diákok. A legjobb ötvenet választotta ki a zsűri, ezek alkotói kaptak meghívást a héten kezdődött háromnapos irodalmi táborba. A fiatal írókkal és költőkkel vers, próza és tanulmány kategóriában foglalkoznak a zsűri tagjai ma estig, amikor a tábor zárásaként ünnepélyesen ismertetik a nyertesek névsorát.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!