A Griff Szakközépiskola és Felnőttképző Központ szombathelyi, nagykanizsai és győri tagintézményei hagyományteremtő szándékkal jótékonysági iskolabált szerveztek. A szombathelyi intézet a rendezvény fő céljaként a Vas Megyei Markusovszky Kórház Csecsemő- és Gyermekgyógyászati Osztálya műszerparkjának fejlesztését tűzte ki célul. Ehhez kérték hallgatóik, tanáraik és partnereik támogatását - tudósít az intézmény honlapja. Az adomány ünnepélyes átadását április 20-án délután egy órakor tartják a Markusovszky gyermekosztályán.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!