Nem jött be az ingatlanbiznisz

Szabadulnának a vasi ingatlanoktól a külföldi tulajdonosok. Sok külföldi állampolgár vásárolt szombathelyi vagy a megyeszékhely környéki ingatlant az EU csatlakozás előtt, abban a reményben, hogy a közösségbe való belépés után felmegy majd az áruk, így jókora haszonnal adhatnak majd túl rajtuk. A forint gyengülésével azonban tovább estek a telkek, lakások, és házak árai. A szakértők egyelőre nem tudják megmondani, hogy mikor várható újabb árnövekedés. Zsigmond Balázs az egyik szombathelyi ingatlanközvetítő irodavezetője azt mondta, a külföldi tulajdonosok többsége éppen ezért szabadulna tulajdonától. Nem úgy mint a szombathelyiek, akiknek az alacsony ingatlan árak meghozták a vásárlási kedvünket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek