Hirtelen jött a nagy meleg, a vasi gazdák többsége pedig nem tudta tartani a lépést az időjárással, így sokan elmaradtak a növényvédelemmel. Így a gazdák többsége most a szükséges permetezéseket végzi, a szakemberek azonban arra hívják fel a figyelmet, hogy mivel sok fa virágzik, ezért a gyümölcsösöket csak és kizárólag a méhekre ártalmatlan anyagokkal kezeljék. Őri Aliz a vasi agrárkamara tanácsadója azt mondta a tavaszi árpát, a kukoricát és a napraforgót is elvetették már a gazdálkodók. A legtöbben egyébként idén is repcét termesztenek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!