Eddig 25 drága fénykép készült Szombathelyen

A rendelkezésére álló összes traffipaxot munkába állította a rendőrség, így Szombathelyen két műszer, Sárváron és Körmenden pedig egy-egy sebességmérő fogja pásztázni a gyorshajtókat. A ma kezdődött és szerda estig tartó akcióban a rendőrök nem csak a városokban, de a közutak veszélyes szakaszain is mérni fognak. Ennek megfelelően a 86-os, 84-es és 8-as úton is számítani lehet majd ellenőrzésre. László Péter rendőr főhadnagy arról számolt be, hogy Szombathelyen ma már 25 fényképet készítettek a kollégái.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek