A Rába parti város az Önkormányzati és Területfejlesztési Minisztériumtól 25 millió forintot szeretne elnyerni. Az összegből a Mátyás király utcai óvodát és bölcsődét újítanák fel. Nyertes pályázat esetén a bölcsődei részben szigetelik a tetőt és a homlokzati falakat, kicserélik a nyílászárókat, és akadálymentesítésre is sor kerül. A keretből udvari játékokat is vásárolnának, valamint az óvodai részben kicserélnék a vízvezetéket és kijavítanák a burkolatot. A pályázat teljes összege 25 millió Ft, melynek 5 millió forintos önrészét a körmendi önkormányzat fedezi.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!