A szombathelyi önkormányzat, az MMIK és a LOGO Ifjúsági Szolgálat összesen 35 millió forintot nyert erre a célra. A pénzből a város ifjúsági közösségi tereit népszerűsítik, tanácsadást indítanak az interneten keresztül, a Nyitra utcai ÁMK Diáktanyáját pedig egy helyiséggel bővítik. A tervek szerint a LOGO online irodát alakít ki és jut pénz honlap fejlesztésre is. A támogatás segítségével kidolgozzák az önkéntes munka minőségbiztosítási rendszerét, és a nagyrendezvényeiket finanszírozzák. Az összeget 16 hónapon keresztül használhatják fel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!